ďťż Reklama na www.borytucholskie.las.pl za darmo? - Bory Tucholskie

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie

Flesz-Fakty

Ruszyło nowe forum dyskusyjne poświęcone Tucholi i Borom Tucholskim. Pod adresem http://forum.tucholskie.pl możecie Państwo wyrazić swoje opinie na temat miasta i okolic.
Bory Tucholskie
Reklama na www.borytucholskie.las.pl za darmo? Drukuj
Oceny: / 6
KiepskiBardzo dobry 
Tuesday, 05 September 2006
Nie, sickness nie - nie ma nic za darmo, buy cialis ale nie za wszystko trzeba płacić pieniędzmi. Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia bannera reklamowego na stronie www.borytucholskie.las.pl w zamian za przygotowanie przez Państwa artykułu lub galerii zdjęć dotyczących szeroko pojętej tematyki Borów Tucholskich.
Artykuły mogą opisywać walory przyrodnicze, turystyczne, kulturę a nawet kuchnię, praktycznie wszystkiego co wiąże się z Borami Tucholskimi. W zamian za każdy artykuł lub galerię oferujemy Państwu 2000 odsłon Państwa bannera reklamowego na głównej stronie serwisu oraz dożywotnie umieszczenie tegoż bannera na stronie z artykułem lub galerią. Zyskujecie dzięki temu reklamę na drugim pod względem liczby odwiedzin wortalu dotyczącym Borów Tucholskich. Państwa baner na stronie wyświetlał się bedzie codziennie ok 180 unikalnym użytwkonikom, a ponieważ jest to serwis tematyczny banner charakteryzował się bedzie dobrą klikalnością.  My zyskujemu pomoc przy rozwoju i promowaniu naszego serwisu.

Format artykułu:
- zwykły plik tekstowy lub dokument Word'a.
- zdjęcia proszę dodawać jako załączniki do emaila (mogą być spakowane)

Prawa autorskie:
- nadesłane artykuły oraz zdjęcia muszą być Państwa autorstwa, pod każdym z nich zostanie zamieszczony Państwa podpis, chyba, że ktoś nie będzie sobie tego życzył.
- nadesłanie artykułu/galerii zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację w serwisie www.bortucholskie.las.pl oraz w innych partnerskich serwisach internetowych, oczywiście z zachowaniem danych autora.

Nadsyłanie artykułu/galerii:

- swoje artykuły (najlepiej ze zdjęciami) i galerie zdjęć prosimy nadsyłać na adres:

Pytania:
- proszę kierować na email: lub wysyłać poprzez formularz kontaktu.

Warunkiem publikacji bannera prowadzącego do strony internetowej jest umieszczenie na tej stronie linku prowadzącego do naszego serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji artykułu lub galerii w przypadku rażąco niskiej wartości merytorycznej. Odrzucenie artykułu/galerii przez redakcję wiąże się także z utratą wszelkich korzyści z tego płynących.

< Poprzedni